CHAOS W MOJEJ GŁOWIE  to niezależne pismo związane ze sceną D.I.Y., które zaczęliśmy wydawać w drugiej połowie lat 90. Numer pierwszy ukazał się w 1997 roku, a wykluł się on po pozostałościach innego opolskiego zina o nazwie „Puł-nocnik”. Ostatni numer „CHAOSU W MOJEJ GŁOWIE” wydaliśmy w 2001 roku i pismo zostało zawieszone. Postanowiliśmy wznowić wydawanie zina i pierwszy numer po 10 latach ukazał się w sierpniu 2011 roku. Od tego momentu starami się wydawać pismo dwa razy w roku: pod koniec czerwca i na początku grudnia.

W kolektywie CHAOSU W MOJEJ GŁOWIE znalazło się kilkanaścioro ludzi od lat związanych z szeroko pojętą sceną sceną hardcore punk D.I.Y. Część z nich brała udział w tworzeniu pierwszych numerów tego pisma. Również pojawiło się sporo nowych twarzy na łamach naszej gazety, bo nic tak nie ożywia jak „świeża krew”. W CHAOSIE W MOJEJ robimy publicystykę na różne tematy, które mniej lub bardziej związane są z naszym alternatywnym życiem.

Chcemy na naszych łamach prezentować również ludzi związanych od lat ze sceną D.I.Y., dla których punk to filozofia i droga życia. Będziemy też robić mnóstwo wywiadów z zespołami, które są według nas warte zaprezentowania i których członkowie utożsamiają się z ideą D.I.Y. Na naszych łamach znajdziecie artykuły, relacje, teksty, wywiady i informacje związane z anarchizmem, ekologią, feminizmem, antyfaszyzmem, ale piszemy również o polityce, historii, podróżach po świecie i sporcie. Poza tym sporo u nas recenzji pism, gazet i książek, mnóstwo recenzji muzycznych. Zapraszamy do współpracy!

O wszystkich sprawach związanych z zinem i z labelem będziemy was informować na bieżąco w dziale NOWE WIADOMOŚCI. Płyty, które wydajemy pod szyldem CHAOS W MOJEJ GŁOWIE możecie sprawdzić w dziale WYDAWNICTWA. Poza tym możecie nas również znaleźć na Facebooku.

CHAOS W MOJEJ GŁOWIE

Redakcja