Oto wszystkie płyty, które wydaliśmy do tej pory. Trzy pierwsze pozycje już od dawna są niedostępne, więc nie pytajcie o nie... Każdy wyczerpany nakład jest oznaczony na czerwono WYPRZEDANY. Z chęcią się wymieniamy za inne wydawnictwa, więc kontaktujcie się z nami! Jeśli jesteś zainteresowany naszymi płytami, to ślijcie do nas e-maile, a my Wam odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Oto nasz kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
V/A "The Darkness Is coming... Are you ready?" 7"EP

7EP 2015 CHAOS 10

20 PLN


Na singlu znajduje się sześć utworów zespołów BURN THE CROSS, SOCIAL CRISIS, DRIP OF LIES (cover ŚWIATA CZAROWNIC), ANTICHRIST (cover SIEKIERY), NON PRESIDENT, INFEKCJA. Mrok, brud, czad, apokalipsa... Od crust-core'a po ciężki walec, świeża krew spotyka starych wyjadaczy!
ADWENT "RAZ SIĘ ŻYJE"

CD 2013 CHAOS 09

20 PLN


To już druga płyta kędzierzyńskiego ADWENTU - szybki i wściekły punk okraszonymi doskonałymi tekstami wokalisty Kuby Kowalskiego. Teksty wokalisty Kuby są na równi z lirykami pisanymi przez Arka Bąka (PROFANACJA, ON2B) oraz Szymka Wieloryba (WHITMAN) tylko z tą różnicą, że teksty Kowalskiego mocno kąsają, a jednocześnie zmuszają do myślenia. Na szczęście 40-letnia młodzież porzuciła motywy reggae jakie były na płycie "Niebezpieczne Skrzyżowanie", i łoją niemiłosiernego hardcore punka. Gościnnie w dwóch utworach śpiewa Ania Zajdel (EL BANDA).
sESKATOLOGIA "SKAM. SKULD. SVEK"

10" 2013 CHAOS 08

35 PLN


Szwedzka ESKATOLOGIA gra melodyjny, nieco zmetalizowany neo-crust z mieszanymi damsko-męskimi wokalami - niezły pałer, sporo melodii i nieco mroku. Mają już za sobą wydanie samodzielnej 7" EPki oraz 10" splita z rosyjskim DISTRESS. Na krążku znajduje się 6 utworów i wypasiony plakat. Relacje z ich trasy po Azji można przeczytać w nr. 9 zina CHAOS W MOJEJ GŁOWIE.
GUANTANAMO PARTY PROGRAM – II

CD 2013 CHAOS 07

25 PLN


Drugi album wrocławskiego GUANTANAMO PARTY PROGRAM to 6 odsłon apokaliptycznej mieszanki post hard core i sludge. Nowa płyta poszerza dotychczasową wizję muzyki o elementy screamo czy black metalu. Niezmienny pozostaje natomiast duszny i ciężki klimat, akcentowany przez pełne smutku teksty. GPP zagrało dotychczas kilkadziesiąt koncertów z zespołami mniej i bardziej znanymi, jednak bez względu na to z kim dzielili scenę, ich występy pozostawały zawsze niezwykle emocjonalne i energetyczne. Wracając do muzyki GPP najdobitniej i najfajniej opisał to jeden z moich znajomych " muzyka GPP poszła w takim kierunku jakim powinien pójść ISIS po wydaniu Oceanic (a nie poszedł)"...
CEASELLES DESOLATION  "NICOŚĆ"

CD 2013 CHAOS 06

25 PLN


Muzyka na płycie "Nicość" to brudny crustowaty hardcore z odczuwalnymi wpływami black metalu, stenchcore'a oraz sludge/doom. Przekaz jest utrzymany w klimacie nihilistyczno-depresyjnym i poza kwestiami osobistymi zahacza również o zagadnienia wolności jednostki oraz refleksje nad kondycją dzisiejszego społeczeństwa. Jako kapela prezentuje postawę antyfaszystowską, antyautorytarną (silnie akcentując autonomię jednostki), ateistyczną i pro-wegetariańską.
INFEKCJA

s/t 7"EP 2011 CHAOS 05

15 PLN


Najnowszy singiel INFEKCJI - pięć powalających kawałków kapeli, która najdłużej na naszej scenie gra crust-core. Wszystko po staremu, lecz ze świeżym powiewem. Oryginalne opakowanie płyty oraz pełna grafik okładka i wkładka autorstwa Pabla. Rzecz, którą trzeba mieć... Limitowane single w kolorze czerwonym są w takiej samej cenie jak czarny winyl.
THE BOLD AND THE BEAUTIFUL/ICON OF EVIL

s/t LP CHAOS 04

WYPRZEDANY


THE BOLD AND THE BEAUTIFUL - trzeci split LP czołowej lublińskiej hordy w której skład wchodzą m.in. członkowie ANTICHRIST. Wściekły, szybki i brutalny power violence/hardcore/thrash z rozdzierającym wokalem i mocnymi walącymi po głowie tekstami. Miód dla fanów ANTICHRIST, BORN AGAINST. ICON OF EVIL - kontynuacja zespołu EVIL. Taki sam diabelski, miażdżący ciężar, brutalny, bezlitosny death metal z mocnymi punkowymi korzeniami. Dla tych którzy lubią, gdy punki grają metal. BOLT THROWER spotyka BATHORY.STUPOR / VERRECKE

split 7"EP CHAOS 03

WYPRZEDANY


Debiutanckie wydawnictwa dwóch nowych kapel. STUPOR to crust-punk na dwa mieszane damsko-męskie wokale. Chwytliwy, czadowy i sprawnie zagrany czad. Wokalista był tutaj dzisiejszy szef wydawnictwa N.I.C. czyli Kudłaty. VERRECKE - w skład zespołu wchodzili członkowie S.O. WAR, a wokalistą był niejaki Kuba Kunysz. Mocne i ciężkie granie - sporo w tym mroku... Jeden długi kawałek w stylu emo-violence.
INFEKCJA - Symbioza

7"EP CHAOS 02

WYPRZEDANY


Kolejne singlowe wydawnictwo załogi z Wrocławia z tej samej sesji, co poprzedni singiel i split. Ten sam klimat, ten sam speed i wściekłość oraz mocny społeczno-polityczny przekaz.
INFEKCJA / S.O. WAR

split 7"EP CHAOS 01

WYPRZEDANY


Drugi winylowy materiał INFEKCJI - kawałki pochodzące ze split kasety z JUGGLING JUGULARS. Ostry, szybki, wściekły i nieco melodyjny crust-punk ze skandynawskim brzmieniem. Na dokładkę cover grupy KARCER. Strona S.O. WAR to kilka utworów pochodzących z sesji z 1993 roku. Prekursorzy polskiego grind/crust/core'a - szybko, brutalnie, ciężko... I na koniec cover CHAOS U.K.
 

Copyright 2012 © CHAOS W MOJEJ GŁOWIE